Přejít na článek: Muzejní akademie 2022 - 4. lekce - od hradu k zámku aneb od švamberské labutě po löwensteinského lva

Muzejní akademie 2022 - 4. lekce - od hradu k zámku aneb od švamberské labutě po löwensteinského lva

akademický průvodce výstavou

Vzdělávací cyklus pro účastníky od 12 do 100let. Je možno se registrovat ke studiu a po absolvování nejméně 70% programu získat pamětní list a další ceny. Vítáni jsou však i neregistrovaní zájemci o jednotlivé přednášky.

O historii borského zámku a především o jeho stavebním vývoji a zdejších vykopávkách velmi mnohé ví Mgr. Jiří Chlevišťan, archeolog a vedoucí oddělení vúzkumu našeho muzea.

Pošli to dál
Řekni o tom kamarádům a udělejte si výlet do Muzea
Přejít na hlavní navigaci Přejít na začátek článeku: Muzejní akademie 2022 - 4. lekce - od hradu k zámku aneb od švamberské labutě po löwensteinského lva