Přejít na článek: Muzejní akademie 2021 - 4. lekce Obraz národních menšin v regionech s důrazem na Tachovsko

Muzejní akademie 2021 - 4. lekce Obraz národních menšin v regionech s důrazem na Tachovsko

Akademie je zpět

Vzdělávací cyklus pro účastníky od 12 do 100let. Je možno se registrovat ke studiu a po absolvování nejméně 70% programu získat pamětní list a další ceny. Vítáni jsou však i neregistrovaní zájemci o jednotlivé přednášky.

Fenomén nově zakořeněných etnik na Tachovsku je sledován již řadu let. Menšiny Tachovska sleduje také paní PhDr. Helena Nosková, Csc. z Ústavu pro soudobé dějiny Akademie věd České republiky. Ta je také naším dalším přednášejícím a nastíní nám zajímavá lokální fakta etnografického charakteru.

Pošli to dál
Řekni o tom kamarádům a udělejte si výlet do Muzea
Přejít na hlavní navigaci Přejít na začátek článeku: Muzejní akademie 2021 - 4. lekce Obraz národních menšin v regionech s důrazem na Tachovsko